TBF ONLINE TAKIM ŞAMPİYONASI JEOFİZİK KULÜP ELEME ETABI TAKIM LİSTELERİ

A-TEAM : Çağatay Birben -Ekrem Serdar -Ahmet Can Özer -Barış Cengiz -Okan Zabunoğlu -Ömer Ekinci E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. . (Çağatay Birben) 
ERDOĞAN: Alaattin Erdoğan -Zekayi Ceylan- Mahmut Salim Yayla -Nejat Özdoğan E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. . (Nejat Özdoğan)
ERKİN: Ahmet Kahraman -Haluk Buyurgan -Vedat Özdoğan -Ömer Çetinkaya -Serdar İnce -Semih Beşikçi E-Mail  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Haluk Buyurgan)
GEZZER: Abidin Gezer -Adem Bilici -Mustafa Gürbüz -Oğuz Türker -Bülent Aslanadam  E-Mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Abidin Gezer)
HALEZEROĞLU ANGELS: İsmail Halezeroğlu -Nazik Serap Kuranoğlu -Sevinç Başköy -Zeynep Seda Eren E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Serap Kuranoğlu)
HATIR: İdris İrfan Doğan -Ebru Balcı -Füsun Şankal -Cengiz İlhami Demir E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Ebru Balcı)
HETEROJEN: Mahir Ertekin Ocak -Hürrem Yazıhan -Kadir Yazıhan -Muharrem Dörtkaşlı -Berat Ünver -Berdan Hergüner E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Mahir Ocak)
JEOFİZİK BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ: Ayşe Tuna Elmas -Erdal Çalışkan -Özlem Kandolu -Eren Ozan -İlker Çubukçu -Kamil Biçen -Soner Çubukçu -Özge Uzun E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Kamil Biçen)
MERT: Gülen Karabiber -Ayşe Ergül -Kamile Kaya -Ayşen Sanbur E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Gülen Karabiber)
NEVER WALK ALONE: Bozkurt Kocatürk -Tuğba Ersin -Cudi Seydaoğlu -Onur Düzerdik E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Bozkurt Kocatürk)
RRB CLUB: Erdoğan Şenyüz -Bayram Aslan -Mehmet Mörek -Satılmış Erdoğan -Mehmet Savaş Özevin -Bayram Altan Elmacı E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (Altan Elmacı)
XYZ: İlknur Meriç Akyol -Ferda Çakıcı -Mehmet Ali Akyol -Ercan Bardakçı E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. . (İlknur Meriç Akyol)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Go to top